Предмет: Физика,
автор: taabidna
100 б і краща відповідь
повний розв'язок.....
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
q1=q2=1 Кл
R=10м
F- ?
_______________________________________
Закон Кулана:
F=k*q1*q2/R^2=9*10^9*1*1/100=9*10^7 Н
Результат з погляду фізики не правдоподібний.
Сила F занадто велика, на практиці вона менша. На такий великий результат вплинули значення зарядів q1 та q2.
taabidna:
подивіться будь ласка ще до іншого
Автор ответа:
2
Дано: q1=q2=1 Кл; R=10 м; F - ?
------------
F=k*q1*q2/R²
F=9*10⁹*1*1/100=90*10⁶ Н=90 МН. (мега ньютон)
-------------
Это неправдоподобно. Громадная сила.
На практике заряды гораздо меньше.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Vorobeva65
Предмет: Русский язык,
автор: bonus2004
Предмет: Русский язык,
автор: lea7
Предмет: Литература,
автор: mariiazem
Предмет: Химия,
автор: tattiluciano35