Предмет: Физика, автор: david05genshin

два резистори підключені послідовно до джерела напругою 6В. Сила струму на першому резисторі становить 12А. Знайти опір другого резистора, якщо опір першого становить 0,1 Ом​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,4 Ом

Объяснение:

Дано:

U=6В

I1=12А

R1=0,1 Ом

---------------

R2-?

I1=I2=I=U/R

R=U/I=6/12=0,5 Ом

R=R1+R2

R2=R-R1=0,5-0,1=0,4 Ом

Похожие вопросы