Предмет: Математика, автор: natalija2012

скільки коштує пів кілограми. Наприклад 1кг-58грн​


vetal05most: не зовсім зрозумів запитання

Ответы

Автор ответа: hristacit7
1

Ответ:

якщо 1 кг коштує 58 грн, звідси пів кг будуть коштувати 29 грн

Пошаговое объяснение:

58:2= 29 грн за пів кг

Похожие вопросы
Предмет: Черчение, автор: LolKekAzazaPriva