Предмет: Математика,
автор: natalija2012
скільки коштує пів кілограми. Наприклад 1кг-58грн
vetal05most:
не зовсім зрозумів запитання
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
якщо 1 кг коштує 58 грн, звідси пів кг будуть коштувати 29 грн
Пошаговое объяснение:
58:2= 29 грн за пів кг
Похожие вопросы
Предмет: Французский язык,
автор: alisochka1mgit
Предмет: Русский язык,
автор: 14dasha1
Предмет: Черчение,
автор: LolKekAzazaPriva
Предмет: Алгебра,
автор: karasevv470
Предмет: Английский язык,
автор: PrivetaRussia