Предмет: Физика,
автор: evakushnir0206
2. За допомогою нерухомого блока хлопець масою 50 кг хоче підняти вантаж вагою 600 Н. Чи зможе хлопець підняти такий вантаж ? Пояснити. ПЖ поможіть даю 100 балів!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь: Не зможе
Пояснення: При рівномірному піднятті вантажу вагою Р=600 Н в тросі перекинутому через нерухомий блок виникає сила пружності Fпр=Р=600 Н (насправді вона дещо більша внаслідок того, що блок і трос мають масу і є тертя у блоці і між блоком та тросом). Ця сила діє на руки хлопця і спрямована угору. Вона повинна не перевищувати сили тяжіння Fтяж( Fтяж=mg=50*10=500 Н), яка діє на хлопця. У нашому випадку ця умова не виконується.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: snezvinka
Предмет: Русский язык,
автор: Gulbanum1986mailru
Предмет: Окружающий мир,
автор: виола120
Предмет: Литература,
автор: bublgum200
Предмет: История,
автор: KarinaCat2007