Предмет: Химия,
автор: 33322y
До 100мл 2%-го розчину йоду додали 5г йоду. Обчислити концентрацію йоду в розчині. (відповідь: 6,67г)
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(р-ну)=100мл.
w=2%
m=5г(йоду)
Розв'язок:
100мл-100%
х-2%
х=100×2%÷100=2г
2г+5г=7г
m²(два пишеться знизу, як індекс) (р-ну)=100мл+5г=105г.
105г=100%
7г=х%
100×7÷105=6.66(заокруглюємо і буде)=6.67г
(Вибач,що так пізно дала відповідь на запитання)
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: toropchinaanna
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Пятачок9
Предмет: Математика,
автор: yyulduz2015
Предмет: Английский язык,
автор: anya1234553