Предмет: Математика,
автор: vlasovaanna20123008
582°. За 3 кг яблук заплатили 45 грн. Скільки коштують 7 кг таких яблук.
решить пропорционально
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
7 кг яблук коштують 105 грн.
Пошаговое объяснение:
=
перемножаем накрест:
3х = 7*45
3х = 315
х = 315/3
х = 105 (грн)
Відповідь: 7 кг яблук коштують 105 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Kristi1233211
Предмет: Русский язык,
автор: alinaprokofeva4
Предмет: Английский язык,
автор: and7990
Предмет: Русский язык,
автор: alina14497
Предмет: Алгебра,
автор: Gddghjg