Предмет: Физика, автор: MrMaldon

Яку силу потрібно прикласти до вантажу масою 200 кг, щоб рівномірно його підняти по похилій площині, що має ККД 60%? Висота похилої площини дорівнює 2 м, а довжина 5 м. ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 1333Н

Объяснение:

Дано:

m=200кг

g=10Н/кг

h=2м

S=5м

η=60%=0,6

--------------------

F-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)

F=mgh/(ηS)=200*10*2/(0,6*5)=1333Н


MrMaldon: що таке ап, аз?
zinovicgrigorij: Работа полезная и работа затраченная.
MrMaldon: а по укр как будет?
zinovicgrigorij: По беларуски праца карысная и праца затрачаная. По украински не знаю.
MrMaldon: я уже написал
MrMaldon: спасибо кст
Похожие вопросы