Предмет: Физика, автор: fedynamisha7

5.За допомогою важеля підняли вантаж вагою 1,5 кН на висоту 1 м. При
цьому сила, яка була прикладена до другого кінця важеля виконала роботу 2
кДж. Визначити ККД важеля.

Ответы

Автор ответа: Cohendd
0

Дано: F=1,5 кН=1 500 Н; h=1 м; А=2 кДж=2 000 Дж; КПД - ?

--------

КПД=Аполезная/Азатраченная или Акорыстная/Аполная.

КПД=Fтяж*h/Aз=1 500 Н * 1 м / 2 000 Дж=

1 500 Дж/2 000 Дж=3/4=0,75=75%  -  это ответ.

Похожие вопросы