Предмет: Физика, автор: lial80699

Стрілу масою 20г випустили вертикально вгору зі швидкістю 20м/с. Визначте її кінетичну енергію на висоті 15м.​

Ответы

Автор ответа: alexminaev
0

Ответ:

1Дж

Объяснение:

Дано:

m=20г=0.02кг

v=20м/с

g=10м/с

h=15м

Ек-?

___________________________________________

Ек=Ек0-Еп=mv²/2-mgh=m(v²/2-gh)=0.02*(20²/2-15*10)=1Дж

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: alekseevnalina7
Предмет: Русский язык, автор: vlada2220