Предмет: Химия,
автор: zuy3101
!!!Дам 100 балів нада розвязати за ці 30 хвилин!!! Вищий оксид елемента, розміщеного в 2 періоді та IVА підгрупі Періодичної системи
хімічних елементів, реагує з гідроксидом елемента, в атомі якого кількість електронів
дорівнює 37. Склади рівняння відповідної реакції. Визнач масу гідроксиду, потрібну
для взаємодії з цим оксидом, кількість речовини атомів Оксигену в якому становить
4 моль
Ответы
Автор ответа:
1
2RbОН+CO2=Rb2CO3+H2O
2RbОН+C+O2=Rb2CO3+H2O
m(O2) = n(O2)*M(O2) =4*32=128 г.
m'(O2) = n'(O2)*M(O2) =1*32=32 г.
m'(RbOH)= n'(RbOH)*M(RbOH)=2*(85+16+1)=2*102=204г.
128 г(О2) — х г(RbOH)
32 г(О2) — 204 г(RbOH)
x=128*204/32=816 г.
Вiдповiдь: m(RbOH)=816 г.
shushka246:
якщо можна найкращу вiдповiдь
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Kcenu4ka
Предмет: Английский язык,
автор: yana00798
Предмет: Русский язык,
автор: алиса637
Предмет: Английский язык,
автор: fffhy
Предмет: Химия,
автор: rolj60