Предмет: Химия, автор: sfxtrash2

16%-го розчину (те що обрізане в фото) ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: drainer1
1

m(р-ну) = 300 g

W(солі) = 16%

m(води) - ?

m(солі) - ?

m(солі) = 300 g * 0.16 = 48 g

m(води) = 300 g - 48 g = 252 g = 252 ml

Відповідь: 48 g , 252 ml .


sfxtrash2: Дуже дякую
Похожие вопросы