Предмет: Физика, автор: roninnnn

Плоский конденсатор , заряджений до напруги 160 В помістили в гас (e=2.1). площа кожної пластини 200 см2,а відстань між ними 2мм. знайти енергію електричного поля конденсатор
100 балів!

Ответы

Автор ответа: zybkov1950
2

Відповідь: 4,5 мкДж

Пояснення:

Приложения:

roninnnn: доможіть ще з одним завданням будь ласка
zybkov1950: А де оцінка роботи?
roninnnn: оцінив
roninnnn: Ще раз добрий день,а чому в дано ви написали що И=220В,якщо в умові 160 сказано
zybkov1950: Поплутав з аналогічною задачею, яку в цей час теж розв'язував. Вибачте, U=160 В. Підставляємо це значення в обчислення і отримуємо W=2,38*10^-6. Відповідь 2,38 мкДж
roninnnn: дуже дякую.Сл ава Україні!
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: Nastiaaaaaaaaaaaaaaa