Предмет: Физика, автор: vacoalina04

Потенціальна енергія тіла 300 Дж, маса тіла 2 кг. На якій висоті перебуває тіло?​

Ответы

Автор ответа: lilpeebo
1

Ответ:

h = 15 м

Объяснение:

Дано:

Eп = 300 Дж

m = 2 кг

g = 10 м/с²

Найти:

h - ?

Решение:

Еп = mgh

h = \frac{Ep}{mg}

h = \frac{300}{2 * 10} = 15 м

Похожие вопросы