Предмет: Физика,
автор: vacoalina04
Маса автомобіля 1500 кг, швидкість 20 м/с. Чому дорівнює кінетична енергія?
Ответы
Автор ответа:
0
Eк=mv²/2=1500*20²/2=1500*400/2=300000 Дж=300кДж.
Вiдповiдь: 300кДж.
shushka246:
якщо можна найкращу вiдповiдь
Автор ответа:
0
Ответ:
300000
Объяснение:
E= mv²/2 = 1500 × 20²/2 = 300000
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: светик414
Предмет: Русский язык,
автор: Segort123
Предмет: Окружающий мир,
автор: джудоник
Предмет: Литература,
автор: айнур5
Предмет: Информатика,
автор: namvn652002