Предмет: Химия,
автор: artemenkov291
Змішали розчин об'ємом 107 мл з масовою часткою натрiй гідроксиду 63% (густина 1,12г/мл) і 10 г розчину з масовою часткою натрій гідроксиду 5%. Визначте масову частку натрій гідроксиду в розчині, що утворився
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V1(р-ну) = 107 ml
P1(р-ну) = 1.12 g / ml
W1(NaOH) = 63%
m2(р-ну) = 10 g
W2(NaOH) = 5%
Знайти:
W3(NaOH) - ?
--------------------------------
m1(р-ну) = 107 ml * 1.12 g / ml = 119.84 g
m1(NaOH) = 119.84 g * 0.63 = 75.4992 g = 75.5 g
m2(NaOH) = 10 g * 0.05 = 0.5 g
W3(NaOH) = (75.5 + 0.5) g / (119.84 + 10) g = 76 g / 129.84 g = 0.5853 = 58.53%
Ответ: 58.53% .
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: SwetaMeow
Предмет: Русский язык,
автор: Yabloshko
Предмет: Окружающий мир,
автор: Xotunov
Предмет: Обществознание,
автор: kkottovva5
Предмет: Литература,
автор: drnezox