Предмет: Физика,
автор: anastasiakornylyuk
У розчині мідного купоросу є мідна пластинка, що містить 20% домішок. Під час електролізу мідь розчиняється і в чистому вигляді осідає на катоді. Скільки коштує очищення 1 т такої міді, якщо напруга на ванні 5 В, а вартість 1 кВт год електроенергіі 1,44 грн?
Ответы
Автор ответа:
0
m=kIt =>It=m/k=0,8*1000/3,294*10^-7=800/3,294*10^-7~242,9*10^7 А*с. =>Q=IUt=242,9*10^7*5=1214,5*10^7 Дж=1214,5*10^4 кДж=1214,5*10^4 кВт*год.
Вартiсть=1,44*1214,5*10^4=1748,88*10^4=
17488800 грн.
Вiдповiдь: 17488800 грн.
shushka246:
якщо можна найкращу вiдповiдь
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: вidifhdidu
Предмет: Русский язык,
автор: SwetaMeow
Предмет: Окружающий мир,
автор: каролинасупер
Предмет: Математика,
автор: eva1068
Предмет: Математика,
автор: 1008784