Предмет: Химия,
автор: Radmir2065
Які маси солі і водипотрібно взяти для приготування 150 г розчину з масовою часткою 8%?
Ответы
Автор ответа:
0
Хг * 100% = 8%
150г
8%/100%= 0,08
Х - 0,08 => 150*0,08 = X
150 1
150*0,08 = X
12 = X
Х = 12г (соль)
150г - 12г = 138г (вода)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: эльмир17
Предмет: Українська мова,
автор: ArianaSummer
Предмет: Другие предметы,
автор: Dina2511
Предмет: Физика,
автор: auujru34