Предмет: Физика, автор: tatevsvaryan6338

Деталь масою 150 г при занурені у воду витісняє 100 см кубичні води. Чи потоне ця деталь у воді якщо її відпустити?

Ответы

Автор ответа: 12FunGirl12
0

Відповідь:

Якщо він просто падає, то діє прискорення вільного падіння. і має кінетичну енергію

m = 150 г = 0,15 кг

Сила тяжіння: F = m^1 · g = 0,15 · 10 = 1,5 H

Архимедова сила: Fa = m^2· g = 0,1 · 10 = 1 H

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Dashasharmanova123
Предмет: Химия, автор: psinodskiy