Предмет: Физика, автор: tkachukolga1307

Для піднімання тіла масою 600 кг на висоту 3 м використали похилу площину довжиною 10 м при рівномірному переміщенні тіла вздовж похилої площини на нього діяла сила тертя 6 кН визначити ККД площини​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 30%

Объяснение:

Дано:

m=600кг

g=10Н/кг

h=3м

S=10м

F=6кН=6000Н

---------------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)=600*10*3/(6000*10)=0,3*100%=30%


tkachukolga1307: ти мене дуже сильно виручив(ла)
tkachukolga1307: дякую!
zinovicgrigorij: Я очень рад, что сумел Вам помочь.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: wwwism