Предмет: Физика,
автор: ETOHIK475
Поможіть будь-ласка з фізикой! 2 задачі 1) Визначити силу , яка діє на ліву частину важеля, якщо ліве плече дорівнює 10 см, праве плече дорівнює 40 см, і на праве плече діє сила 4 Н. 2) Визначити на скільки стиснули пружину, якщо коефіцієнт пружності становить 500 Н/м, і пружина має потенціальну енергію
0,8 кДж.
Ответы
Автор ответа:
0
1)
M₁=M₂
F₁L₁=F₂L₂
F₁=F₂L₂/F₁=0.4 м×4Н÷0,1 м=16 Н
2)
E=kΔx²/2
Δx=√(2E/k)=√(2×0.8*10³ Дж÷500 Н/м)=√(3,2м²)≈1,79 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: дарья20150000
Предмет: Другие предметы,
автор: skipper1337
Предмет: Окружающий мир,
автор: angelina12vn
Предмет: Математика,
автор: nika4089