Предмет: Физика,
автор: blackindwhite
Скільки витрачається електроенергії на рафінування 33 кг чистої міді при напрузі на електролітичній ванні 0,8 В ? Дайте відповідь у кіловат-годинах.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: m=33 кг; U=0,8 В; k(меди)=0,33*10⁻⁶кг/Кл; Е - ?
-------------------
E=A=UIt; m=kIt; It=m/k
E=U*m/k
E=0,8 * 33/(0,33*10⁻⁶)=0,8 * 33*10⁶/0,33=
0,8 * 33*10⁸/33=0,8 * 10⁸=8*10⁷ Дж.
1 Дж(джоуль)=1 Вт*с
Нас просят кВт*час
1 кВт*ч=1000 Вт*3600 с=3,6*10⁶. Тогда
Е=8*10⁷/(3,6*10⁶)=2,2 * 10¹ кВт*ч=22 кВт*ч - это ответ.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аликорна
Предмет: Окружающий мир,
автор: sabiana
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: smartleo