Предмет: Химия,
автор: diiankaaaa
Срочноооооо 80 балов Яка маса гідроксиду натрію витратиться на нейтралізацію 1,5 моль хлороводню?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Рівняння: NaOH + HCl = NaCl + H2O
Підписуємо:
• Над NaOH пишемо x моль;
• Під NaOH пишемо 1 моль;
• Над HCl пишемо 1,5 моль;
• Під HCl пишемо 1 моль.
Визначаємо x: 1,5*1/1 = 1,5 моль (1,5 помножити на один й поділити на один).
Формула кількості речовини: V ( правий кінчик потрібно трохи зробити більшим та його кінець зробити загорнутим) = m/M. Виводимо формулу маси: m= V*M
Отже: m(NaOH) = V*M= 40*1,5=60 г.
M(NaOH)=Mr(NaOH)= 23*1+16*1+1*1=40 г/моль
В: 60г.
Пояснення: На мою думку, ось таке рішення! Перевірте на всяк випадок, сподіваюсь, зо допомогла! Гарного вам дня!!<3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: bim647
Предмет: Русский язык,
автор: зоя82
Предмет: Другие предметы,
автор: помогщник
Предмет: Химия,
автор: ArVaViT
Предмет: Английский язык,
автор: MashaPlay200412