Предмет: Физика, автор: dasag1704

Чому дорівнює напруга на кінцях провідника, якщо при проходженні по ньому електричногоструму 4 А протягом 5 хвилин, виділяється 240 кДж теплоти? ​

Ответы

Автор ответа: slganiev
0

Відповідь:

U=200V

Пояснення:

Q=240000      I=4A    t=300c         Q=U*I*t⇒  U=Q/I*t⇒240000/1200=200V

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: talismanoksana
Предмет: Биология, автор: оооооһһһһ