Предмет: Химия,
автор: ipluss16
зміни 60 г розчину з масовою часткою розчиненої речовини 3 відсотки і і 700 г розчину з масовою часткою солі 6% обчисліть масову частку розчиненої речовини в на утвореному розчині
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(розчину)=60+700=760г
m1(речов)=60*3/100=1,8г
m2(речов)=700*6/100=42г
m3(речов)=42+1,8=43,8г
w=43,8*100/760=5,8%
Пояснення:
ipluss16:
написати рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення KUO3-->O2-->CaO-->CA(OH)2
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Xacuk012
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 322005
Предмет: Английский язык,
автор: hardyitsme
Предмет: Алгебра,
автор: danil28287g