Предмет: Физика,
автор: dimonnnn04
Скільки води можна нагріти від 273к до кипіння при нормальному тиску якщо надати їй 3150дж теплоти
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
m = 7,5 г
Пояснення:
Q = cm(tк-t0)
m = Q/c(tк-t0)
m = 3150/[4200*(373-273)]= 0.0075 кг = 7,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: давайпоиграем
Предмет: Русский язык,
автор: katyakleshneva
Предмет: Английский язык,
автор: Nastya6376
Предмет: Українська мова,
автор: Даша000000000000
Предмет: Биология,
автор: martin2001ang