Предмет: Физика, автор: siouxx

!!!!!!!!!!!!!!СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
По похилій площині довжиною 6 метрів та висотою 1,5 метрів витягують вантаж масою 120 кг, яку силу направленну вздовж похилої площини при цьому прикладають, при цьому к.к.д установки 80%?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 375Н

Объяснение:

Дано:

S=6м

h=1,5м

m=120кг

g=10Н/кг

η=80%=0,8

----------------

F-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)

F=mgh/(ηS)=120*10*1,5/(6*0,8)=375Н

Похожие вопросы