Предмет: Физика, автор: 8sashca1836

СРОЧНООО
визначте час за який двигун виконує роботу 800 дж, розвиваючи при цьому потужність 20 квт.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 0.04c

Объяснение:

Дано:

А=800Дж

N=20кВт=20000Вт

------------------

t-?

N=A/t

t=A/N=800/20000=0.04c

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: DIAHAKOT