Предмет: Физика, автор: siouxx

!!!!!!!!!!!!!!ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
з допомогою нерухомого блоку піднімають вантаж масою 20 кг прикладаючи до вільного кінця мотузки 250 H. Розрахуйте к.к.д установки? ​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 80%

Объяснение:

Дано:

m=20кг

F=250Н

g=10Н/кг

--------------

η-?

η=Ап/Аз=mgh/Fh=mg/F=20*10/250=0,8*100%=80%

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: MilanaMilanaaaaaa
Предмет: Французский язык, автор: plyasunovakaty