Предмет: Физика,
автор: 6y5gtg9bnn
Яка сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини, якщо вона підігріває 3 кг води від 24 до 90 °С за 15 хв? Напруга в мережі 220 В, ККД нагрівника 90 %. Розпишіть з дано
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
дано
m=3 кг
T1=24°С
T2=90°С
с=4200 Дж/кг*С
t=15 хв = (15*60) =900 c
ККД нагрівника 90%.=0.9
U=220 B
решение
Q=cm(T2-T1) ;
полезная мощность Pп =cm(T2-T1) / t
полная мощность P = U*I
ККД = Рп / Р = cm(T2-T1) / t / U*I
сила струму I = cm(T2-T1)/ (U*t*ККД)
I = 4200*30*(90-24)/ (220*900*0.9) = 46.6 A = 47 A
ответ 46.6 A = 47 A
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Петрушка15
Предмет: Английский язык,
автор: акерке0118
Предмет: Русский язык,
автор: 251220091
Предмет: Геометрия,
автор: danya279