Предмет: Физика,
автор: arinkamelnyk2005
Допоможіть будь ласка ♥️
Визначте роботу електричного поля напруженістю .....
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:Розв'язання:
Оскільки заряд, електрона негативний, то в електричному полі на нього діє сила, направлена протилежно силовим лініям.
Отже, при переміщенні електронів у цьому напрямі поле виконує додатню роботу
A=F∙S=NeES.
N=10^8,E=5∙10^5 В/м,
S=10^(-2) м , отримаємо А=8∙10^8 Дж=80нДж
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: tyt5
Предмет: Русский язык,
автор: 123456789960
Предмет: Русский язык,
автор: aleksandra23sany
Предмет: Английский язык,
автор: ekaterina13igorevna