Предмет: Физика, автор: yzaechcaf3798

Вантаж масою 50кг рівномірно підіймають похилою площою на висоту 2м ККД позилої 80 відсотків. Знайти силу тяги з допомогою якої підіймають цей вантаж якщо довжина похилої площи 625 см

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 200Н

Объяснение:

Дано:

m=50кг

g=10Н/кг

h=2м

S=625см=6,25м

η=80%=0,8

-----------------

F-?

η=Ап/Аз=mgh/(FS)

F=mgh/(Vη)=50*10*2/(6,25*0,8)=200Н

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ВикторияСолнышко1
Предмет: Литература, автор: borisovmykuta2006