Предмет: Химия,
автор: kira2377
Магній оксид масою 80 г повністю прореагував з нітратною кислотою. Утворився магній нітрат масою 243,2 г. Обчисліть відносний вихід продукту
Ответы
Автор ответа:
0
82.2%
n=(Mg(NO3)2)/(Mg(NO3)2)*100%=243,2/296*100%=82.2%
n=(Mg(NO3)2)/(Mg(NO3)2)*100%=243,2/296*100%=82.2%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Костяник25468
Предмет: Английский язык,
автор: EgorCh2004
Предмет: Русский язык,
автор: заяц113
Предмет: Математика,
автор: aceplay205
Предмет: Информатика,
автор: АнечкаК