Предмет: Химия,
автор: PandaPandora
До сульфатної кислоти масою 600г і масовою долею 40% вкинули магній, масою 100г.
Який об'єм водню виділиться, якщо практичний вихід становить 96% ?
Ответы
Автор ответа:
1
H2SO4+Mg=MgSO4+H2
m(H2SO4)=0.4*600=240 г
n(H2SO4)=240/98=2.448 моль
n(Mg)=100/24=4.16 моль
следовательно магний в избытке и расчет проводим по кислоте
n теор.(H2)=2.448 моль
т.к. практический выход 95%, то 0,95=n(H2)пр./n(H2)теор.
n(H2)пр.=0,95*2,448=2,35 моль
V(H2)=2,35*22,4=52,6 дм3
m(H2SO4)=0.4*600=240 г
n(H2SO4)=240/98=2.448 моль
n(Mg)=100/24=4.16 моль
следовательно магний в избытке и расчет проводим по кислоте
n теор.(H2)=2.448 моль
т.к. практический выход 95%, то 0,95=n(H2)пр./n(H2)теор.
n(H2)пр.=0,95*2,448=2,35 моль
V(H2)=2,35*22,4=52,6 дм3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: RoshelGoil
Предмет: Английский язык,
автор: Анка2601861
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: goreewa2016
Предмет: Алгебра,
автор: 2910178
m(H2SO4)=0.4*600=240 г
n(H2SO4)=240/98=2.448 моль
n(Mg)=100/24=4.16 моль
следовательно магний в избытке и расчет проводим по кислоте
n теор.(H2)=2.448 моль
т.к. практический выход 95%, то 0,95=n(H2)пр./n(H2)теор.
n(H2)пр.=0,95*2,448=2,35 моль
V(H2)=2,35*22,4=52,6 дм3