Предмет: Физика,
автор: makarovajulia336
Напруга між двома точками = 2кВ. Відстань між ними 10см. Знайти напруженість?!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:20кв/м
Объяснение:
2×10=20кв/м
Автор ответа:
1
Відповідь: 20 кВ/м
Пояснення:
U= 2 кВ =2000 В
d= 10 см=0,1 м
_____________
E - ?
E=U/d
Е=2000/0,1=20 000 В/м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Kateysh1
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: Рина06112006
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: lisa198082