Предмет: Физика,
автор: ukraineponadyce
Визначити потужність двигуна холодильника який за 10 секунд виконує роботу 350 дж
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
N = 35Вт
Пояснення:
Дано:
t = 10с
A = 350Дж
---------------------
N - ?
N = A / t
N = 350Дж / 10с = 35Вт
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: cooltamir2002
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: roman1020
Предмет: Русский язык,
автор: murzabaevaalbina
Предмет: Русский язык,
автор: nikolay2006dolgov
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: oksana4558