Предмет: Физика, автор: romkoromko2019

За допомогою нерухомого блока пiднiмають тягарець на висоту 60 см, прикладаючи силу 0,001 кН. Яка робота виконується при цьому? 50 балов​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 0,6Дж

Объяснение:

Дано:

h=60см=0,6м

F=0,001кН=1Н

-------------------

А-?

А=Fh=1*0,6=0,6Дж

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: lemonowl
Предмет: Русский язык, автор: nika7791
Предмет: Математика, автор: frittt