Предмет: Физика, автор: ukrainabiser0

Повітряна куля масою 200 кг піднялася на висоту 1,5 км відносно землі її потенціальна енергія довірнює​

Ответы

Автор ответа: osmolovich2411
1

Ответ:

m=2кг

h=1,5км=1500м

g=10 Н/кг

E=mgh

E=2×10×1500=30000 Дж = 30 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: поля659
Предмет: Математика, автор: blackgirl51
Предмет: Русский язык, автор: Lapakill2006