СРОЧНО 1 .Хто і яму відповідальність можуть нести за правопорушення підлітка 2. Назви кілька причен чому все никає дитяча безпритульність 3. Як mu розумієм виснёв " деструктивні соціальні угрупування 4. Наведи кілька прикладів із сьогодення , як впливають засоби Maceboi iнформації на поведінку людей . Дам 40 балів
Ответы
Відповідь: 1.Малолітні особи, тобто діти віком до 14 років не відповідають за заподіяну шкоду. Згідно зі ст. 1178 ЦК України за заподіяну шкоду особами, які не досягли 14 років, несуть відповідальність їхні батьки (усиновлювачі), опікуни, навчальні, виховні та інші заклади, якщо вони не доведуть, що шкоду було завдано не з їх вини.
2.Безпритульність значно збільшується в періоди війни, голоду, революцій, агресивно проведених реформ, економічної кризи, стихійних або соціальних лих.
3.Деструктивними так називають організації або групи, які застосовують до членів угруповання методи маніпулювання, щоб вербувати і контролювати думки, почуття, поведінку членів організації.
4. Засоби масової інформації набули нових функцій, вони виступають як форум, що сприяє соціальній взаємодії та спілкуванню; завдяки ЗМІ можна купувати або продавати будь-які товари, ЗМІ дозволяють отримати доступ до будь-якої інформації, вони дозволяють розмістити власний медіа-контент. ЗМІ настільки міцно вкорінилися в нашій повсякденності, що ми навіть уявити собі не можемо свого існування без них. Їх вплив починається в ранньому віці й продовжується протягом життя людини. Найбільше під цей вплив підпадає найвразливіша категорія — діти та підлітки. У пошуках науково-популярної інформації вони частіше за дорослих звертаються до Інтернету, більше часу, ніж дорослі, проводять біля телевізорів. Молодь бере приклад з поведінки людей у рекламах або у фільмах, де головні герої ведуть антисоціальний спосіб життя, але представлені як позитивні. Це негативно впливає на стереотипи та поведінку підлітків. Демонструючи сцени насильства, як легітимного способу розв'язання конфліктів, їх спонукають до копіювання насильницьких шаблонів поведінки. Переглядаючи телепередачі та серіали, підлітки ототожнюють себе з екранними героями — моделями та дружинами багатих людей, які ведуть веселе й безтурботне життя, або владними чоловіками з поганими звичками, котрі звикли всього добиватися силою (мал. 85). Таке ставлення до життя та оточення, а також розбіжність ідеалів з тим красивим життям і буденністю нерідко призводять до серйозних наслідків — агресії, наркоманії, алкоголізму, частих депресій, нервових зривів і розладів психіки.
Пояснення: