Предмет: Физика, автор: makashev3221

Дам 100Балов толбко . МОТОРНИЙ ЧОВЕН З ДВИГУНОМ , ЯКИЙ МАЄ ПОТУЖНІСТЬ 7кТв РОЗВИВАЄ СИЛУ ТЯГИ 300Н. З ЯКОЮ ШВИДКІСТЮ РУХАЕТЬСЯ ЧОВЕН.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 23,3м/с

Объяснение:

Дано:

N=7кВт=7000Вт

F=300Н

---------------------

V-?

N=FV

V=N/F=7000/300=23,3м/с

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: maxiytplays