Предмет: Физика,
автор: martaver
За допомогою рухомого блока на висоту 5 м було піднято вантаж масою 70 кг. Визначити ККД блока, якщо до вільного кінця каната була прикладена сила 0,7кН.
ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ТЕРМІНОВО!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 50%
Объяснение:
Дано:
h=5м
m=70кг
F=0,7кН=700Н
g=10Н/кг
---------------
η-?
η=Ап/Аз=mgh/(2Fh)=mg/2F=70*10/(2*700)=0,5*100%=50%
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: marmeladka6
Предмет: Английский язык,
автор: olyaschihova
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: dinbili1372
Предмет: Русский язык,
автор: natakondrashova7