Предмет: Химия, автор: Katya7266

яка маса солі утвориться в результаті взаємодії 8 г кальцію з фосфором (III)

Ответы

Автор ответа: drainer1
0

m(Ca) = 8 g

m(Ca3P2) - ?

n(Ca) = 8 g / 40 g / mol = 0.2 mol

3Ca + 2P = Ca3P2

за РХР: 3n(Ca) = n(Ca3P2) , тому:

n(Ca3P2) = 0.2 mol / 3 = 0.066 mol = 0.07 mol ;

m(Ca3P2) = 0.07 mol * 182 g / mol = 12.74 g

Ответ: 12.74 g .

Похожие вопросы