Предмет: Физика,
автор: Mointegro
На яку довжину електромагнітної хвилі налаштована антена, що містить
конденсатор ємністю 10 пФ і котушку індуктивністю 4 мГн?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
λ = 376,8м
Объяснение:
Дано:
c = 10 пФ = Ф
L = 4мГн = 0,004 Гн
Найти:
λ - ?
Решение:
λ = c * T, где:
м/с - скорость электромагнитной волны
T - период волны.
Известно, что:
Подставим:
λ =
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: gjgfjhdj
Предмет: Русский язык,
автор: карина1588
Предмет: Русский язык,
автор: 131920qq
Предмет: Английский язык,
автор: nnnn06
Предмет: Математика,
автор: lena1605