Предмет: Физика, автор: Mointegro

Індуктивність котушки 100мГн. Якою має бути сила струму в її обмотці, щоб
енергія магнітного поля котушки становила 450мДж?

Ответы

Автор ответа: lilpeebo
0

Ответ:

I = 3А

Объяснение:

Дано:

L = 100 мГн = 0,1 Гн

W = 450 мДж = 0,45 Дж

Найти:

I - ?

Решение:

W = \frac{LI^{2} }{2}

I^{2} = \frac{2W}{L}

I = \sqrt{\frac{2W}{L} }

I = \sqrt{\frac{2 * 0,45}{0,1} } = \sqrt{9}  = 3A

Похожие вопросы