Предмет: Химия, автор: Yroku2020

ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ ВЧИТЕЛЯ ХІМІЇ НЕМАЄ У НАС ВІЙНА І НАМ НІХТО НІЧОГО НЕ РОЗКАЗАВ... ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ!!! БЛАГАЮ.Завдання №1. Приготуйте 80 г розчину з масовою часткою калій нітрату KNO3 10%. 1. Виконайте обчислення та визначте масу калій нітрату і масу води, необхідні для приготування розчину. 2. Обчисліть об'єм води, який потрібен для приготування роз- чину, якщо густина води становить 1 г/см³.


Alexei78: напиши свой ватцап тел , я тебе помогу

Ответы

Автор ответа: Alexei78
1

Ответ:

дано

m(ppa KNO3) = 80g

W(KNO3) = 10 %

p(H20) = 1 g/cm3

------------------

m(KNO3) -?

m(H2O) -?

V(H2O) - ?

РЕШЕНИЕ

m(KNO3) = m(ppa KNO3) * W(KNO3)  / 100% = 80 * 10 / 100 = 8 g

m(H2O) = m(ppa KNO3) - m(KNO3)  = 80 - 8 = 72 g

V(H2O) = m(H2O) / p(H20) = 72 / 1 = 72 ml

ответ  8 гр , 72 гр , 72 мл

Объяснение:


Yroku2020: дякую дуже допомогли!!!
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi, автор: chellii