Предмет: Физика,
автор: yanitskijdenis
Тіло рухається зі швидкістю 3 м/с, Якою є його маса, якщо його кінетична енергія становить 36Дж?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано: V=3 м/с; Ек=36 Дж; m - ?
---------
Ek=mV²/2
2Ek=mV²
m=2Ek/V²
m=2*36/3²=2*36/9=2*4=8 кг - это ответ.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Iliya13crut
Предмет: Английский язык,
автор: Cateika6661
Предмет: Английский язык,
автор: lanaKirina90
Предмет: Математика,
автор: markelkuha74
Предмет: Обществознание,
автор: belayabereza