Предмет: Физика, автор: warsrista

Терміново!!
Якою є потужність двигуна якщо за дві хвилини він виконує роботу 6 кДж?

Ответы

Автор ответа: devile665228
1

Ответ:

50 Ватт

Объяснение:

Дано:

A = 6 *10^3 Дж

t = 120 c

Найти:

P - ?

Решение:

P = A/t

P = 6*10^3/120 = 50 Вт

Автор ответа: ret02
1

Ответ:

Удачи

Объяснение:

1 хвилина=60 секунд

2 хвилини=60+60=120 секунд

6кДж*1000=6000Дж

P=A:t

P=6000:120

Р=50 Вт

Похожие вопросы