Предмет: Физика,
автор: svetlanasys04
Визначте, яку роботу виконав двигун потужністю 36 кВт за 1,5 хв.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 3,24МДж
Объяснение:
Дано:
N=36кВт=36000Вт
t=1,5мин=90c
-------------------
А-?
N=A/t
A=Nt=36000*90=3240000Дж=3,24МДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kseniypopova
Предмет: Русский язык,
автор: солнце207
Предмет: Русский язык,
автор: iylika2008
Предмет: Биология,
автор: MrXop
Предмет: Математика,
автор: malenkiymorty