Предмет: Химия,
автор: aettimelnik
Невідома речовина містить 56,5 %
Калію, 8,7%Карбону і 34,8 % Оксигену. Виведіть формулу цієї речовини.
Ответы
Автор ответа:
1
KxCyOz
n(K)=56,5:39=1,45
n(C)=8,7:12=0,725
n(O)=34,8:16=2,175
Т.к. у C наименьшее значение берём его для дальнейших расчетов
n(K)=1,45:0,725=2
n(C)=0,725:0,725=1
n(O)=2,175:0,725=3
Исходя из данных формула:
K2CO3
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: гульзахра
Предмет: Русский язык,
автор: катя3352
Предмет: Русский язык,
автор: xasajaswet
Предмет: Математика,
автор: wendy0102
Предмет: Информатика,
автор: victoriakotblack