Предмет: Физика, автор: Ar1234554

На рисунку подано схему ділянки електричного кола. Опори резисторів R1 = 15 Ом, R2 = 20 Ом, амперметр показує силу струму 6 А, вольтметр — напругу 18 В Визначте опір цієї ділянки кола.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: shushka246
0

1/R1+2=1/R1+1/R2=R2+R1/R1R2 => R1+2=R1R2/R1+R2=15*20/15+20=300/35~8,6 Ом.

R3=U/I=18/6=3 Ом => R=R1+2+R3=8,6+3=11,6 Ом.

Вiдповiдь: 11,6 Ом.

Похожие вопросы