Предмет: Другие предметы, автор: Irena1986

поняття про стиль одягу формування власного стилю з урахуванням індивідуальних особливостей

Ответы

Автор ответа: sonichka9562
1
Сучасні стилі одягу можна поділити на дві категорії: традиційні (основні) та тематичні (похідні). До традиційних належать класичний, романтичний, спортивний і кежуал. Незважаючи на те, що останній стиль, по суті, є похідним від трьох основних, він став настільки природним і поширеним, що його можна вважати самостійним стилем.
До тематичних стилів належать похідні від основних. Вони можуть бути: спеціалізованого походження (наприклад, стиль дербі, морський, мілітарі, авіатор); етнічного походження (рустикальний, етнічний з усіма підрозділами за етносами і культурами); субкультурні (диско, панк, рок, тедді-гелз); сформовані модельєрами на подіумах (new look, oversize-look, конструктивний стиль); пов’язані з певною епохою (наприклад, арт-деко); зумовлені особистими переконаннями (екологічний, мусульманський) тощо.
Індивідуальний стиль в одязі — це сукупність деталей зовнішнього вигляду, що відрізняє конкретну людину від інших людей і забезпечує їй особисту привабливість.

Деякі стилі універсальні для всіх, інші пасують лише людям зі стрункою фігурою, а якісь ідеальні для того, щоб уміло приховувати недоліки фігури. Так, наприклад, стиль унісекс зазвичай вимагає худорлявої статури. А етнічний стиль, який передбачає речі вільного покрою, дає змогу маскувати недоліки фігури.

Кожному стилю відповідають певні відтінки і колірні поєднання, а отже, вони повинні поєднуватися з природним колоритом зовнішності.

Вибір стилів в одязі має бути обґрунтований активними видами життєдіяльності людини. Наприклад, якщо людина перебуває у творчому середовищі, то і стиль в одязі має натякати на креативність і нестандартність особистості. Якщо сфера діяльності більш консервативна, то і зовнішній образ повинен відповідати цьому середовищу.

Одяг людини характеризує її внутрішню культуру. Гардероб може складатися з одягу різних стилів, але вибір одягу повинен відповідати його призначенню. Дівчина в сукні з декольте і блискучим оздобленням або хлопець у смокінгу матимуть безглуздий вигляд у навчальному закладі або на роботі, так само, як і прихильники спортивного стилю, вбрані в джинсовий одяг, — у театрі. Водночас строгий елегантний костюм не буде вписуватися у веселу атмосферу дискотеки, а повсякденний одяг — у святкову обстановку.

Отже, щоб знайти власний стиль в одязі, потрібно проаналізувати свій спосіб життя й оточення. Вибираючи стиль одягу для конкретної ситуації, завжди необхідно усвідомлювати, яке враження потрібно справити, якої мети досягти.

Вибір одягу за типом фігури. Мрія кожної людини — мати ідеальний вигляд, але, на жаль, не всіх природа наділила досконалими пропорціями. Кожна фігура має як переваги, так і недоліки. Найкращим способом їх відкоригувати є вибір одягу за типом фігури.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: venerava23